Realitní nabídky pronájmů a sdílených kanceláří

Pronájem kanceláře Praha 2
Poskytnutí virtuální adresy firmy a živnostníka na Praze 2, založení s.r.o., vedení účetnictví, virtuální kancelář Praha 2, včetně zázemí, každodenní recepce a další administrativní služby. Pronájem zařízené kanceláře krátkodobě i dlouhodobě. Více na www.profi-kancelar.cz
Pronájem kanceláře Praha 3 | Žižkov

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem kanceláří – moderně zařízených administrativních prostor se servisem recepce.

od 110 Kč / hod
Pronájem kanceláře Praha 9
Kromě virtuální kanceláře nabízíme i pronájem moderně zařízených administrativních prostor na Praze 9: sdílené kanceláře a zasedačky. V ceně recepční služby, internet, kopírka a další servis – blízko centra, metra, nádraží. Počet hodin a dní pronájmu kanceláře dle potřeby.
Sdílené kanceláře Praha 1

Sdílené kancelářské prostory (Coworking space) jsou kvalitně vybavené kanceláře určené pro nezávislé pracovníky, kteří potřebují flexibilní zázemí, aniž by se museli starat o jeho provoz.

1990 Kč / měs
Františka Křížka 1, 150 m2

Jedná se o velmi vkusně zrekonstruovaný prostor budovy bývalé Kartografie, kde kdysi bývaly tiskařské stroje a dnes po nich zůstaly jen vysoké stropy a okouzlující atmosféra. Jsme menší pr agentura a prostor 150 m2 nyní dostatečně nevyužíváme.

19.000 Kč
Jak si vydělat peníze přes internet zdarma

Přehled všech dostupných výdělků přes internet z vašeho domova. Získejte přivýdělek za práci vykonávanou na počítači. žádné zázračné zbohatnutí ani podvody - seriózní způsoby odměněné odpovídajícím platem. Rady a články zdarma.

1000
Kancelář s vlastní sprchou a záchodem

Prostory s duchem první republiky

dohodou
Kancelář s výlohou
Kancelář s výlohou

Kancelář s výlohou, tram Vršovické náměstí, Bohemians. Parkování před v neplacené zoně.

4000
Kancelář v suterénu v prvorepublikové vile

Prostory s duchem první republiky

dohodou
Kanceláře – Autosalon
Kanceláře – Autosalon

Autosalon - kancelářský prostor - sdílená kancelář - jsme prodejci a půjčovna elektroautomobilů, parkování, solární panely, dobíjecí technika - uchování el. energie - synchronicita - synenergie -

20 000
Kanceláře na Vinohradech na pronájem

Nabízíme kanceláře k pronájmu v reprezentativní vile v Helénské ul. v Praze 2, v klidné lokalitě vilové části Vinohrad, v docházkové vzdálenosti od centra s možností parkování v areálu.

2 500 Kč za měsíc
nabídka sdílení
nabídka sdílení

Nabízím ke sdílení vybavené 2 kanceláře ( pracovna pro 2 osoby + jednací místnost pro 4 osoby). Pracuji jako headhunter s asistentkou.

8500
Nabízím sdílení kancelářského prostoru

Mám poměrně středně velkou kancelář na Václavské náměstí 808/66, Praha 1 (výhled na Národní Muzeum, 3.patro s výtahem), jedná se asi o 23 m2. Možnost sídla společnosti a zapsání do OR.

4000
Příjemná kancelář na P4

Nabízíme k podnájmu kancelář s balkonem v klidném prostředí v domě se zahradou. Wifi připojení v ceně. Tisk materiálů za malý příplatek.

4600
Pronájem 1-2 kancelářských míst, Praha 1, Bolzanova 1

V rámci rozšíření našich kanceláří nabízíme 1-2 volná kancelářská místa. Jedná se o kanceláře v centru Prahy, Bolzanova 1, Praha 1. Hlavním atributem je skvělá lokalita a výborná dopravní dostupnost.

4000Kč/měsíc
Pronájem sdílené kanceláře

Popis:

Kancelář je vybavena nábytkem, po domluvě lze dokoupit chybějící vybavení. Internet T-MOBILE s wifi je k dispozici. Kancelář je v přízemí činžovního domu. Jednoduchá dostupnost – 6 minut pěšky od metra A Náměstí Míru. Obsazenost kanceláře – max 3 lidé, každý má samostatné místo. V současnosti nevyužíváme kancelář každý den. K dispozici jednací místnost, kuchyňka, WC. Kancelář je vhodná pro samostatně pracující osobu (freelancera). Cena bez poplatků 4 999,- bez DPH za 1 osobu a 2 000,- Kč ma osobu jsou poplatky.
Celková výměra prostoru je cca 100 m2.

5000,-Kč +2000,- Kč /osoba
pronájem společných prostor

Nabízíme k pronájmu společné nebytové prostory.

dohodou
Pronájem, kancelář, 14 m²

Nabízíme pronájem kanceláří v nové administrativní budově v Praze-Komořanech na klidném místě v blízkosti pražského okruhu.

4 500 Kč za měsíc
Pronájem, kancelář, 17 m²

Pronájem kanceláří v dobré lokalitě Pronájem kanceláří (17 m² - 17 500m²) v administrativní budově Olšanská, Praha 3. K nastěhování ihned.Cena 250Kč/m2/měs + služby 85 Kč/m2/měs

4 250 Kč za měsíc
Pronájem, kancelář, 20 m²

Nabízíme Vám k pronájmu moderní, nově vybudované kanceláře od 40-300 m2 umístěných ve 2-5. patře administrativní budovy s recepcí.

3 581 Kč za měsíc