Archiv

Nabízím sdílení kancelářského prostoru

Mám poměrně středně velkou kancelář na Václavské náměstí 808/66, Praha 1 (výhled na Národní Muzeum, 3.patro s výtahem), jedná se asi o 23 m2. Možnost sídla společnosti a zapsání do OR.

Zabýváme se výlučně soudními překlady, s několika návštěvami týdně.

Jsem sama v kanceláři, a hledám parťáka, na sdílení.

Chronos Business centre – 24/7 recepce v budově, v ceně nájmu je obsahuje také služby sekretářské (pošta, telefon, admin, aj) v pracovní dny 9:00 -17:00 hodina.

Nejsou tu bohužel garáže na parkování.

Předem děkuji a budu se těšit,
Jana Švihlová
info@translation-interpreting.cz
Tel: 602 276 400

Pronájem sdílené kanceláře

Kancelář je vybavena nábytkem, po domluvě lze dokoupit chybějící vybavení. Internet T-MOBILE s wifi je k dispozici. Kancelář je v přízemí činžovního domu. Jednoduchá dostupnost – 6 minut pěšky od metra A Náměstí Míru. Obsazenost kanceláře – max 3 lidé, každý má samostatné místo. V současnosti nevyužíváme kancelář každý den. K dispozici jednací místnost, kuchyňka, WC. Kancelář je vhodná pro samostatně pracující osobu (freelancera). Cena bez poplatků 4 999,- bez DPH za 1 osobu a 2 000,- Kč ma osobu jsou poplatky.
Celková výměra prostoru je cca 100 m2.

Sdílená kancelář nedaleko metra C Budějovická

Kancelář je vybavena nábytkem, po domluvě lze dokoupit chybějící vybavení. Internet O2 s wifi je k dispozici. Budova má recepci, přístup ke kanceláři 24/7. Jednoduchá dostupnost – 6 minut pěšky od metra C Budějovická. Obsazenost kanceláře – max 4 lidé, každý má samostatné místo. V současnosti nevyužíváme kancelář každý den. K dispozici kuchyňka, WC, malá terasa. Kancelář je vhodná pro samostatně pracující osobu (freelancera). Cena včetně všech poplatků a internetu 4 500,- bez DPH za 1 osobu, 5 500 bez DPH za 2 osoby.

Sdílená kancelář – coworking

Sdílená kancelář s možností pronájmu prcovního místa.
V ceně vysokorychlostní internet, Flipchart, kancelářské pomucky a spousty dalších výhod.
Lukrativní adresa, přímo u metra Karlovo náměstí a tram zastávky Moráň.
Hodinový pronájem zasedacích místností s HD projektorem i sálu pro až 70 lidí s možností coffeebreaku, občerstvení a cateringu.
Mladý a otevřený kolektiv.
Rádí Vás uvidime a poskytnemé Vám místo pro Váš osobní rozvoj.

Sdílená kancelář Černý most

Velmi dobrá dostupnost ( Metro i bus cca 50m – Černý Most ), parkovaní přímo u objektu. K dispozici kvalitní WiFi, tiskárna, zasedací místnost, projektor, openbar.

Sdílené kanceláře Praha 1

Sdílené kancelářské prostory (Coworking space) jsou kvalitně vybavené kanceláře určené pro nezávislé pracovníky, kteří potřebují flexibilní zázemí, aniž by se museli starat o jeho provoz. Uživatelé mají vlastní pracoviště a s ostatními se dělí o společný prostor a zázemí, do něhož mají volný přístup (v rozsahu dle zvoleného programu pronájmu sdílené kanceláře).