Rekonstrukce bytu? Kvalita na prvním místě!

Stavební firma Rekonstrukce bytu Praha nabízí své dlouholeté zkušenosti klientům, kteří prahnou po funkčním a přesto elegantním bydlení. Individuální přístup zaručuje splnění představ zákazníka na jedničku. Solidní pracovníci najdou cenově vhodné řešení i pro nejnáročnějšího klienta. Přesvědčte se o zkušenosti firmy osobní návštěvou technika, konzultací, zaměřením bytu a tím i získání cenové vize o přestavbě. Vaše sny se stanou skutečností v 3D návrhu. To vše zcela zdarma v rytmu absolutní profesionality.

sl_2

Práce specialistů je samozřejmostí

Užívejte si přestavbu svého domova se stabilní firmou Rekonstrukce bytu Praha. Architekt, technik i kvalitní řemeslník se postarají o plynulý chod všech etap rekonstrukce. Projděte si internetové stránky firmy a kochejte se pohledem na povedené změny bytů. Vyplněním kontaktního formuláře odstartujete pozitivní změnu svého života.

Požadujete doplňkové služby?

Většina klientů v souvislosti s rekonstrukcí poptává rovněž stěhovací služby a uskladnění nábytku, který mají zájem do rekonstruovaného bytu vrátit zpět. Obě tyto služby firma Rekonstrukce bytu Praha nabízí a to v mimořádné kvalitě. Ve spolupráci s profesionály z projektu Levné stěhování Praha lze zajistit velmi kvalitní stěhovací servis, uskladnění a zpětné nastěhování. Vše ve špičkové kvalitě a za velmi nízké ceny.

Potřebujete po rekonstrukci uklidit?

Pokud jste se rozhodli po rekonstrukci navrátit zpět kompletní původní vybavení nebo pouze jeho část, jistě bude vhodné jej ošetřit tak, aby se do nového bytu hodilo. Odprašnění je samozřejmostí, ale pokud potřebujete rovněž vyčistit hloubkově sedačky, židle, koberce či matrace, je možno využít firmu Levné čištění koberců Praha 4. Ačkoliv firma sídlí na Praze 4, čisticí a úklidové služby poskytuje po celé Praze a jejím okolí.